fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

2 izbový byt Súbežná, balkón, 61 m², Staré sídlisko, kompletná rekonštrukcia

 

Typ: Predaj
Druh: 2 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 2
● Úžit. plocha: 61 m²
● Pivnica: áno
● Počet pivníc: 1
● Plocha pivnice: 5,46 m²
● Kúrenie: diaľkové
● Ohrev TÚV: diaľkové
● Parkovanie: verejné
● Energetický certifikát: nemá

Cena za m²: 1.393,44 €

85.000,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Predstavujeme Vám ponuku 2 izbového tehlového bytu na atraktívnej adrese Súbežnej v Prievidzi. 2 izbový byt Súbežná je umiestnený na 4. podlaží bytového domu. Bytový dom má 4 nadzemné podlažia a jedno podlažie čiastočne zapustené pod okolitým terénom, v ktorom sú umiestnené pivnice. Veľkým benefitom rožný balkón s južnou orientáciou.

Dispozícia:

Vstupná chodba tvaru písmena L s oknom, ktorá prepája všetky miestnosti bytu, kúpeľňa – rohová vaňa, priestor pre práčku a WC, spálňa, obývacia izba s balkónom a kuchyňa s jedálenským stolom. V suteréne bytového domu je jedna pivnica o rozlohe 5,46 m2 a druhá pivnica je spoločná – na bicykle.

Zariadenie/vybavenie:

2 izbový byt Súbežná sa ponúka, okrem kuch. linky so spotrebičmi, vstavanej skrine a postele v spálni nezariadený. V prípade záujmu, je možné byt kúpiť vrátane zariadenia: sedacia súprava, obývacia stena, komoda, konferenčný stôl, nábytok v chodbe a práčka za 1350,- EUR. Vybavenie kuchynskej linky vstavaná el. rúra, umývačka riadu 60 cm, plynový sporák, odsávač pár, voľne stojaca chladnička, mikrovlnná rúra. V byte samozrejme nechýba optická sieť.

Lokalita ponúka pokojné bývanie. V okolí bytu sa nachádza dostatok zelene, v pešej dostupnosti zastávky MHD, obchody, …

Bližšie informácie o ponuke 2 izbový byt Súbežná, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
zastávka MHD
obchody
park

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľností. Môžete nás telefonicky alebo emailom kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk