fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

kondomínium Bojnice Rekreačná 1685, apartmán 113 m², terasa 38 m²,

 

Typ: Predaj
Druh: 4 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 4
● Úžit. plocha: 113 m²
● Terasa: áno
● Plocha terasy: 38 m²
● Pivnica: áno
● Počet pivníc: 2
● Plocha pivníc: 12,1 m²
● Kúrenie: podlahové – plyn. kotol
● Ohrev TÚV: vlastné – plyn. kotol
● Parkovanie: vlastné – garáž
● Počet garážových miest: 2
● Energetický certifikát: B

Cena za m²: 2.920,35 €

330.000 €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Predstavujeme Vám ponuku komfortného bývania v pešej dostupnosti do historického centra Bojníc – kondomínium Bojnice Rekreačná 1685.

o kondomínium Bojnice:

Apartmánové byty sú situované v troch samostatne stojacích terasových vilách. Nachádzajú sa v tichom a príjemnom prostredí historického a kúpeľného mesta Bojnice. V tesnej blízkosti centra, ktoré sa preslávilo romantickým zámkom, najstaršou a najrozľahlejšou ZOO na Slovensku a vyhľadávanými liečebnými kúpeľmi.

Ponúkaný apartmán sa nachádza v terasovej vile B pozdĺž Rekreačnej ulice s terasami orientovanými na juh. Z terasy sa Vám naskytá unikátny pohľad na Bojnický zámok. Celková zastavanosť je iba 40%, čo predstavuje veľkú plochu zelene s pôvodnými stromami a záhradnú architektúru doplnenú chodníkmi, odpočinkovými lavičkami a detským ihriskom vo vnútrobloku. Privátny pozemok má rozlohu 3034 m2.

Top lokalita Hornej Nitry – Bojnice ponúka množstvo atraktívnych voľnočasových aktivít, neďaleké golfové ihriská, aeroklub, termálne pramene, kúpaliská, turistické a cyklistické okruhy a množstvo okolitých lyžiarskych stredísk.

o apartmáne:

Veľkorysá denná časť apartmánu prepojená s priestrannou terasou, z ktorej máte ten najkrajší výhľad na Bojnický zámok. Dispozícia bytu pozostáva z 3 spální, otvorenej dennej časti prepojenej na terasu, chodby, šatníka, 2 kúpeľní s WC. Rozloha bytu bez plochy terasy je 113 m2. Plocha terasy je 38 m2.

Apartmánový byt sa predáva aj spolu s dvojgarážou o rozlohe 37 m2, ku ktorej patria dva skladové priestory spolu o rozlohe 12 m2. Cena dvojgaráže je 50.000,- €.

V kuchyni boli použité výhradne elektrospotrebiče zn. BOSCH. V kúpeľni sa nachádza vaňa a v druhej kúpeľni je umiestnený sprchový kút. Samozrejmosťou je kazetová klimatizácia zn. DAIKIN v každej izbe. Kúrenie v apartmánovom byte zabezpečuje teplovodné podlahové kúrenie – s novým plynovým kondenzačným kotlom. Pekným architektonickým, ale aj praktickým prvkom sú svetlíky umiestnené v každej kúpeľni a v kuchyni.

pozitíva kondomínia Bojnice:

Veľkorysé terasy, výhľad na klenot Hornej Nitry – Bojnický zámok a Hornonitriansku kotlinu, blízkosť historického jadra Mesta Bojnice, atraktívna adresa, nadčasová architektúra a privátny pozemok s odpočinkovými plochami a zeleňou.

Bližšie informácie o ponuke kondomínium Bojnice Rekreačná 1685, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
kúpele
reštaurácie
centrum

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľností. Môžete nás telefonicky alebo emailom kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk