fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

Na predaj novostavba rodinného domu 125,9 m², pozemok 520 m², Obora, Bojnice

 

Typ: Na predaj
Druh: rodinný dom
Stav: Novostavba

● Počiet izieb: 4
● Úžit. plocha: 125,9 m²
● Celkom poschodí: 1
● Pivnica: nie
● Kúrenie: centrálne
● Zdroj kúrenia: tepelné čerpadlo
● Garáž: áno
● Rozloha garáže: 15,7 m²
● Pozemok: 520 m²
● Energetický certifikát: A0

Cena za m²: 1.891,89

Cena 329.000,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame Vám na predaj novostavbu – rodinný dom typu bungalov s valbovou strechou so škridlou, ktorý je umiestnený na pozemku o rozlohe 520 m2. Stavba so zastavanou plochou 173,9 m² sa nachádza v jednečnej lokalite Obora v Bojniciach. Obora Bojnice poskytuje jedinečnú možnosť bývania, ktorá zohľadňuje charakter lesného prostredia, vysoký podiel zelene a tým aj súlad s prírodným prostredím krajiny a kúpeľného mesta s nadväznosťou na vodnú nádrž Kanianka.

Popis domu typ Bungalov 1174 zo spol EUROLINE:

Opticky prepojená presvetlená obývacia izba s krbom, jedálňou a komfortnou kuchyňou. Vysunutá strecha slúži, ako prístrešok i slnolam. Priestranné izby, dostatok skladovacích a úložných plôch, v časti povaly je pochôdzny rošt vhodný na skladovanie prístupný skladacím schodiskom z haly, garáž so skladovacou galériou, stavebne oddeliteľné technické zázemie. Namiesto vstavanej garáže je možné úpravou zrealizovať veľkú izbu prepojenú cez halu. Teplovodné nízkoteplotné podlahové kúrenie, ktoré zabezpečuje tepelné čerpadlo. Stavba bude postavená v energetickej triede A0. Obvodové múry 380 mm tehla so zateplením ETICS 200 mm polystyrén. Vetranie s rekuperáciou tepla. Komín pre krbové teleso. Cena 329.000 €

Bližšie informácie o ponuke na predaj novostavba rodinného domu Bojnice, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
príroda
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk