fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

Na predaj rodinný dom Čereňany, 54 m², na Dolnom konci

 

Typ: Predaj
Druh: rodinný dom
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 1
● Zastavaná plocha: 54 m²
● Úžit. plocha: 42 m²
● Kúrenie: elektrické
● Kúrenie: krbové kachle
● Ohrev TÚV: elektrický zásobník
● Energetický certifikát: nemá

Cena za m²: -,- €

REZERVOVANÉ

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame Vám na predaj novo zrekonštruovaný tehlový rodinný dom v Čereňany o zastavanej ploche 54 m2 na Dolnom konci. Stavba bola citlivo zrekonštruovaná, pričom boli ponechané efektné drevené hrady, ktoré v kombinácií krbovými kachľami dotvárajú vidiecku atmosféru. Stavba je dispozične riešená nasledovne – vstupná chodba s úložnými priestormi, obývacia izba, kuchyňa a jedáleň sú koncipované ako otvorená denná časť, z ktorej je priamy výstup na terasu a na nevyporiadaný priľahlý pozemok o rozlohe 87 m2. Strecha je vymenená s novou škridlou.

Kúrenie v dome zabezpečujú okrem spomínaných krbových kachlí aj elektrické vykurovacie telesá, ohrev TÚV je cez elektrický zásobník. Dom je napojený na el. energiu, vodu a odpad je riešený do žumpy. V obci je vybudovaná kanalizácia prípojný bod je vzdialený od žumpy do 10 m. Nehnuteľnosť sa predáva vrátane zariadenia, ktoré vidíte na fotografiách. Zo zariadenia je to napríklad rohová rozťahovacia sedacia súprava, rozťahovacia pohovka/kreslo. Jedálny stôl so stoličkami, nová chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, skriňa, komoda, TV stolík, TV príjímač. Okná sú vymenené za plastové. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, stojaci klozet, umývadlo so skrinkou, zrkadlová skrinka s osvetlením a práčka Kúrenie: lokálne, krb. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, krb.

Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Bližšie informácie o ponuke na predaj rodinný dom Čereňany, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
reštaurácia
autobusová zastávka

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk