fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

Na predaj priestranný rodinný dom, Nedožery-Brezany

 

Typ: Na predaj
Druh: rodinný dom
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Počet izieb: 7
● Úžit. plocha: 240 m²
● Celkom poschodí: 2
● Terasa: áno
● Kúrenie: centrálne
● Garáž: áno
● Energetický certifikát: B

Cena za m²: -,-

REZERVOVANÉ

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obce Nedožery – Brezany. Rodinný dom je postavený na upravenom, rovinatom pozemku o rozlohe 488 m². Úžitková plocha stavby predstavuje 240 m²

Táto nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží, pričom z časti je stavba podpivničená. Kompletná rekonštrukcia bola ukončená v roku 2016. Kanalizácia je zvedená do 12,5 m3 žumpy (tiež z roku 2016). V obci je už vybudovaná kanalizácia a bod napojenia sa nachádza 2 m od žumpy. Po dopojení do kanalizácie môžnosť využívania žumpy, ako nádrž pre dažďovú vodu. Kúrenie zabezpečuje nový plynový kondenzačný kotol. Kúrenie na 1. NP je pomocou radiátorov a 2. NP je pomocou teplovodného podlahového kúrenia.

Na 1. nadzemnom podlaží sú umiestnené nasledovné miestnosti: vstupná chodba so šatníkom, chodba, garáž, technická miestnosť s letnou kuchyňou a práčovňou, dielňa, sklad. Na 2. nadzemné podlaže je aktuálne využívané pre bývanie, nachádza sa tu priestranná kuchyňa s kuch. linkou so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, odsávač pár). Pri kuchyni sa umiestnená aj jedáleň, ďalej 3 spálne, obývacia izba, kúpeľňa, samostatné WC. .

Bližšie informácie o ponuke priestranný rodinný dom Nedožery – Brezany, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
príroda
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk