fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

2 izbový byt RIVERSIDE, 54,81 m²,balkón 9 m², parkovacie miesto

 

Typ: Predaj
Druh: 2 izbový byt
Stav: Novostavba

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 2
● Úžit. plocha: 54,81 m²
● Balkón: 9
● Pivnica: áno
● Počet pivníc: 1
● Plocha pivníc: 1,64 m²
● Kúrenie: podlahové – teplovodné
● Ohrev TÚV: diľakové
● Parkovanie: vlastné -parkovacie miesto
● Počet parkovacích miest: 1
● Energetický certifikát: A0

Cena za m²: 2.114,58€

115.900,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Predstavujeme Vám ponuku komfortného bývania v lokalite Starého sídliska v Prievidzi – 2 izbový byt RIVERSIDE.

o RIVERSIDE:

Byt sú situované v dvoch samostatne stojacích bytových domoch. Nachádzajú sa v tichom a príjemnom prostredí na ulici Aurela Stodolu. Bytové domy sú postavené z pálených tehál plnených minerálnou vlnou o hrúbke 38 cm, deliace priečky medzi bytmi vyhotovené z akustických tehál AKU. Každý bytový dom má 5 podlaží, pričom na prízemí sú umiestnené garáže, pivničné kobky byty so záhradami. Byty s balkómi sú umiestnené od 2. do 5. podlažia. Na podlažia sa dostanete moderným výťahom, prípadne schodiskom. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektronickým vrátnikom.

o byte:

Ponúkaný 2 izbový byt RIVERSIDE je umiestnený na 2. podlaží vo vchode C. Dispozícia bytu pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne a príslušenstva, ktorými je chodba, kúpeľňa s WC, pivnica a balkón 9 m2. Na prízemí bytového domu je pivničná kobka 1,64 m2. Úžitková plocha bytu je 54,81 m2 (vrátane podlahovej plochy pivnice tvoriacej príslušenstvo k bytu).

2 izbový byt RIVERSIDE sa predáva vo vyhotovení holobyt. Holobyt obsahuje základné vybavenie, ako sú plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné dvere, podlahové teplovodné vykurovanie, sadrové omietky, bielu maľovku, vypínače a zásuvky rady Legrand Valena, dátové rozvody (do bytu privedená optická sieť). V kuchyni 400 V zásuvka pre pripojenie indukčnej varnej zóny, digestor odvedený do komína. Dokončenie bytu (podlahy, dvere, obklady sanita, kuch. linka, nábytky) vieme po dohode zabezpečiť.

Praktickým prvkom bytu sú elektricky ovládané exteriérové žalúzie, umiestnené na každom okne. K bytu je možné dokúpiť parkovacie miesto za cenu 11.000,- eur

pozitíva RIVERSIDE:

Výborná lokalita – Staré sídlisko, novostavba, moderný výťah, optická sieť, pivničná kobka k bytu.

Bližšie informácie o ponuke 2 izbový byt RIVERSIDE, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
zastávka MHD
obchody
park

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľností. Môžete nás telefonicky alebo emailom kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk