fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

2 izbový byt RIVERSIDE štandard, 56,06 m²,balkón 11,25 m²

 

Typ: Predaj
Druh: 2 izbový byt
Stav: Novostavba

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 2
● Úžit. plocha: 44,81 m²
● Balkón: 11,25
● Pivnica: áno
● Počet pivníc: 1
● Plocha pivníc: 1,66 m²
● Kúrenie: podlahové – teplovodné
● Ohrev TÚV: diľakové
● Parkovanie: verejné
● Energetický certifikát: A0

Cena za m²: 2.012.12€

112.800,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Predstavujeme Vám ponuku komfortného bývania v lokalite Starého sídliska v Prievidzi – 2 izbový byt RIVERSIDE štandard.

o RIVERSIDE:

Byt sú situované v dvoch samostatne stojacích bytových domoch. Nachádzajú sa v tichom a príjemnom prostredí na ulici Aurela Stodolu. Bytové domy sú postavené z pálených tehál plnených minerálnou vlnou o hrúbke 38 cm, deliace priečky medzi bytmi vyhotovené z akustických tehál AKU. Každý bytový dom má 5 podlaží, pričom na prízemí sú umiestnené garáže, pivničné kobky byty so záhradami. Byty s balkómi sú umiestnené od 2. do 5. podlažia. Na podlažia sa dostanete moderným výťahom, prípadne schodiskom. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektronickým vrátnikom.

o byte:

Ponúkaný 2 izbový byt RIVERSIDE štandard je umiestnený na 3. podlaží vo vchode C. Dispozícia bytu pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne a príslušenstva, ktorým je chodba, kúpeľňa s WC, pivnica a balkón 11,25 m2. Na prízemí bytového domu je pivničná kobka 1,64 m2. Úžitková plocha bytu je 44,81 m2 (vrátane podlahovej plochy pivnice tvoriacej príslušenstvo k bytu).

2 izbový byt RIVERSIDE sa predáva vo vyhotovení štandard. Holobyt obsahuje základné vybavenie, ako sú plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné dvere, podlahové teplovodné vykurovanie, sadrové omietky, bielu maľovku, vypínače a zásuvky rady Legrand Valena, dátové rozvody (do bytu privedená optická sieť). V kuchyni 400 V zásuvka pre pripojenie indukčnej varnej zóny, digestor odvedený do komína. V štandarde sú zahrnuté obklady, dlažba a sanita v kúpeľni, veľkoplošné laminátové podlahy a interiérové dvere .

pozitíva RIVERSIDE:

Výborná lokalita – Staré sídlisko, novostavba, moderný výťah, optická sieť, pivničná kobka k bytu.

Bližšie informácie o ponuke 2 izbový byt RIVERSIDE štandard, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
zastávka MHD
obchody
park

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľností. Môžete nás telefonicky alebo emailom kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk