fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

2 izbový byt Vnútorná, 55,70 m², Staré sídlisko, kompletná rekonštrukcia

 

Typ: Predaj
Druh: 2 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia

● Vlastníctvo: Osobné
● Počet izieb: 2
● Úžit. plocha: 55,70 m²
● Pivnica: áno
● Počet pivníc: 1
● Plocha pivnice: 7,22 m²
● Kúrenie: diaľkové
● Ohrev TÚV: diaľkové
● Parkovanie: verejné
● Energetický certifikát: nemá

Cena za m²: -,- €

REZERVOVANÉ

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Predstavujeme Vám ponuku 2 izbového tehlového bytu na atraktívnej adrese Vnútorná v Prievidzi. 2 izbový byt Vnútorná je umiestnený na 3. podlaží bytového domu. Bytový dom má 4 nadzemné podlažia a jedno podlažie čiastočne zapustené pod okolitým terénom, v ktorom sú umiestnené pivnice.

Dispozícia:

Vstupná chodba tvaru písmena L, ktorá prepája všetky miestnosti bytu, komora s oknom, kúpeľňa s WC, spálňa a pekná otvorená časť kuchyňa s jedálenským stolom a obývacia izba. Komora, kúpeľňa s WC a kuchyňa sú orientované na severovýchodnú svetovú stranu. Izby, ktoré sú orientované na opačnú – juhozápadnú svetovú stranu majú na oknách vonkajšie žalúzie. Vonkajšie žalúzie poskytujú ochranu pred nežiadúcimi pohľadmi, umožňujú plynulú reguláciu denného svetla a zároveň odrážanie priamych slnečných lúčov.

Zariadenie/vybavenie:

2 izbový byt Vnútorná sa ponúka zariadený, tak ako ho vidíte na fotografiách okrem zariadenia spálne, sedacej súpravy, konferenčného stolíka a okrem elektroniky. (práčka v kúpeľni zostáva). Moderná kuchynská linka poskytujte dostatok úložného a pracovného priestoru. Nechýba vstavaná umývačka riadu 60 cm, vstavaná el. rúra, mikrovlnná rúra, plynová varná doska, odsávač pár a voľne stojaca chladnička. V byte samozrejme nechýba optická sieť.

Lokalita ponúka pokojné bývanie. V okolí bytu sa nachádza dostatok zelene, v pešej dostupnosti zastávky MHD, obchody, …

Bližšie informácie o ponuke 2 izbový byt Vnútorná, ako aj o možnostiach rezervácie môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
zastávka MHD
obchody
park

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľností. Môžete nás telefonicky alebo emailom kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk