fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

Na predaj rodinný dom Prievidza, 275 m², pozemok 342 m²

 

Typ: Na predaj
Druh: rodinný dom
Stav: Pôvodný stav

● Počet izieb: 6
● Počet kúpeľní: 2
● Počet WC: 2
● Úžit. plocha: 275 m²
● Celkom podlaží: 4
● Terasa: áno
● Kúrenie: centrálne
● Zdroj kúrenia: plyn
● Garáž: áno
● Energetický certifikát: nemá

Cena za m²: 687,27

189.000,- €

Páči sa mi to

Popis Nehnuteľnosti

 

Ponúkame na predaj rodinný dom Prievidza, ktorý sa nachádza na Ul. Sama Chalupku. Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 488 m².

Úžitková plocha stavby predstavuje 275 m², pričom na prízemí, ktoré je čiastočne zapustené pod okolitý terén je umiestnená garáž, kotolňa a pivnice. Na 2. podlaží je umiestnená kuchyňa, dve izby, komora, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, zádverie a schodisko, ktoré prepája jednotlivé podlažia domu. Na 3. podlaží sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa s WC, balkón orientovaný na južnú stranu a terasa orientovaná na severnú svetovú stranu. Zaujímavosťou tretieho podlažie je, že každá z miestností (dve spálne, ale aj kúpeľňa) má pri sebe murovaný šatník s oknami. Ďaľšou zaujímavosťou je vstup do 4. podlažia, do ktorého sa ide cez prestrešené schodisko z terasy. 4. podlažie pozostáva z dvoch miestností.

Obvodové a vnútorné priečky sú vyhotovené z pálenej tehly, krov je drevený. Krytina na streche je pálená škridla. Stavba bola daná do užívania v roku 1970 . Kúrenie a ohrev vody v dome zabezpečuje plynový kotol. Vykurovacie telesá radiátory.

Bližšie informácie o ponuke na predaj rodinný dom Prievidza, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Služby v dosahu

 

materská / základná škola
obchody
príroda
reštaurácie

Nehnuteľnosť na mape

 

Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk