fbpx
sedlicky. main logo white zoom

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Hornej Nitre


SEDLICKY.

Predávajte Nehnuteľnosti s nami

 

 

Keď pracujete so mnou, s realitným maklérom, Tomášom Sedlickým, pracujete s odborníkom, ktorý kombinuje odborné znalosti a viac ako 12 ročné skúsenosti na realitnom trhu Hornej Nitry.

Svojim klientom prinášam inovácie pri predaji nehnuteľností. Počúvam vaše potreby a ciele. Kladiem dôraz na individuálny a seriózny prístup a využívam svoje vedomosti a kreativitu pri optimalizácií vašej nehnuteľnosti pre potenciálnych kupujúcich.

Počas celého procesu predaja kráčam s vami bok po boku. To je dôkazom mojich kompletných profesionálnych služieb, osobnejšieho prístupu k vám a bezpečnosti pri predaji. Práve vaša spokojnosť, spokojnosť mojich klientov, je hlavným hodnotiacim prvkom kvality môjho servisu.

Nehnuteľnosti inzerujem na najnavštevovanejších realitných portáloch, aby som vašu ponuku predstavil, čo najširšiemu okruhu záujemcov. Môj štýl predaja je zameraný na moderný marketing, profesionálne fotografie a silu sociálnych médii. Svet marketingu sa mení neuveriteľnou rýchlosťou a to ma posúva každý deň vpred. Tradičnému predaju už odzvonilo a to ma učí zlepšovať a zdokonaľovať svoju prácu, ktorá je mojou najlepšou vizitkou.

Rokov na trhu

Spokojných klientov

Predaných nehnuteľností

Čo sa stane, keď Predávate s nami ?

 

Povedali o nás – Referencie

 

Kontaktný formulár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kontaktné údaje

Telefón:

+421 917 203 203

E-mail:

info@sedlicky.sk